http://freebibleimages.org Interneta saits ar bezmaksas Bībeles notikumu attēliem

https://www.youtube.com/watch?v Artūra Šteles - Ģenerālkonferences Bībeles institūta direktora, raidījumu cikls "Iepazīstot neticamo", par Bībeles, vecās derības grāmatām. (Krievu val.)

http://ottowendel.ru/ Vācijas pilsētas Essenas krievu Adventistu draudzes mājas lapa. Audio, video materiāli. Sabatskolas video ieraksti. Mācītāja Otto Vendela svētrunas.

http://bibele.blogspot.com/ Sadaļas ar kristīga rakstura materiāliem – raksti, audio un video ieraksti, PowerPoint prezentācijas. Arī vienkārši un iedvesmojoši – dzeja, Bībeles lasītāja piezīmes, u.c.

http://www.nauka.bible.com.ua/ Bībele un zinātne (krievu vl.)

http://www.istamilestibagaida.lv jauniešu organizācija, kas atbalsta ģimeniskās vērtības un iedrošina jauniešus atteikties no dzimumattiecībām līdz laulībām, piedāvājot alternatīvu attiecību veidošanu mūsdienās, kad problēma ir nestabilas ģimenes un bezatbildīgas attiecības. 

www.allbible.info Garīga barība ikdienas dzīvei (krievu val.)

http://www.zau.ru/ Zaoksakas Adventistu universitāte

http://audioseminar.info Audiosemināru un svētrunu bibliotēka krievu valodā

http://www.adventistmission.org/article.php?id=359 Katru ceturksni tiek sagatavots DVD video disks par to reģionu kam šie ziedojumi tiek īpaši domāti. Zemāk norādītajā adresē tie ir bez maksas lejupielādējami kopš 2006g.,

http://www.sacslavicsda.org/ (Krievu - ukraiņu adventistu mājas lapa ar ļoti daudz dažādiem lasāmiem, skatāmiem un klausāmiem materiāliem /krievu val./)

http://www.otkrovenie.de (Adventistu portāls krievu val. ar ļoti daudz kristīga rakstura literatūras, audio materiāliem, CD un DVD grāmatām, forumu un daudz ko vēl citu)

http://www.adventus.info/ (Adventistu interneta projekts, ar ieskatiem arī citu konfesiju baznīcu notikumos. Ir bībeles materiāli, svētrunu audio ieraksti u.c. /krievu un angļu val./)

http://www.lifeintheholyland.com/ (Attēli no Bībelē pieminētām vietām un notikumiem)

http://xpuctuanka.ucoz.ru/ (Kristīgā dzeja, prezentācijas, video materiāli, kristīgais humors /krievu val./)

http://www.lepta.net/ (Bībeles izpētes materiāli, fotogrāfijas, prezentācijas, video /krievu.val/)

http://www.ru.uvcm.de/ (Adventistu video un audio materiāli, televīzija, svētrunas utt.) /krievu.val/

http://www.armageddon.ws/ (Daudz interesantas informācijas un fakti par Bībeli, reliģiju, zinātni un daudz ko citu, kristiešu acīm) /krievu.val/

http://www.ourhome.vin.ua/ (Daudzi ir dzirdējuši, daži ir bijuši. Runa ir par medīcīnas un veselīga dzīvesveida mācību iestādi "Mūsu mājas" Ukrainā.)

http://uucyc.ru/humor/ (Kristīgā dzīve, evaņģelizācija un kalpošana ir nenoliedzami nopietnas lietas, taču arī šajā darbā, bieži atgadās dīvaini un komiski gadījumi. /Krievu.val/)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas adventistu draudžu mājas lapas.

www.bauska.adventisti.lv/
www.daugavpils.adventisti.lv/
www.cesis.adventisti.lv/
www.liepaja.adventisti.lv/
churchkorinta.weebly.com/
www.rezekne.adventisti.lv/
www.centradraudze.lv/
www.adventistiimanta.lv
siguldasdraudze.blogspot.com/
www.talsi.adventisti.lv/
www.tukumaadventisti.com
www.valmiera.adventisti.lv/
 
www.sadraudziba.adventisti.lv/
ajauniesi.blogspot.com/

Adventistu baznīcas Latvijas draudzes

 

       
E-pasts: tukumasda@inbox.lv